Placówka zarządza najnowocześniejszym


Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących speców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Placówka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, jednak również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli szpital prywatny poznań się naprawdę komfortowo.

Tagi dla artykułu

usługi