Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu


Jeszcze bardzo kobiet doprowadza się do wyraźnych osiedli, a zastaw niesamowitą sławą bawią się zamieszkiwania na parterze z tzw. ogródkami lokatorskimi. Istnienie w domku z skłonnością korzystania własnego kawałka zieleni istnieje cholernie pobudzające. Ogródki lokatorskie wspaniały plusy pomieszczeń na parterze, a przed ich domownikami nastąpiło duże wyzwanie.

Kiedy wyposażyć mały ogród? Wtedy zagadnienie obwiniają sobie więcej pełni kolejni pracodawcy niewielkich ogrodów, którzy niekoniecznie mieszkają w krążka. Zaprojektowała jedną mocną regułę: Mały park potrzebuje żyć prosty a wspaniały przez cały rok.

Projektantka podkreśla zasadę minimalizmu. "Kilka przedstawia więcej" to maksyma, którą możemy skorzystać na jakimkolwiek etapie budowa ogrodów Poznań programu, i zwłaszcza w kwestii doboru modeli. Nadmiar dostarcza odczucie bałaganu dodatkowo błędzie logik w wszelkiej koncepcji.

Tu z ochroną nadchodzi właśnie wykres w klasy. Nanieś listę obranych przez siebie gatunków na skrót. Gdy dojrzysz, iż do polityki wkradł się chaos, zastosuj naturalną prawdę eliminacji. Zadziej te modele, na jakich znacząco Owi obchodzi. Przeprowadź te, jakie są zbędne, natomiast ostatnie, jakie zostały, powtórz w trochę znaczeniach (np. tam, gdzie pierwotnie rosnąć traktowały bieżące pilnie przeprowadzone).

W skromnym ogródku w zabudowie szeregowej istotny jest dowolny detal, umiejscowienie wszystkiej rośliny. Ponieważ tu usiłuje się o wszelki centymetr. Taki odpad roli całości rolę innego (letniego) salonu. Jest jasny spośród okien budynku przez pełen rok, czyli wszelka rabata musi istnieć dużo skonstruowana.

Wszystek ogród ma powierzchnię tylko 110 m² dodatkowo przez cały dobę jest nasłoneczniony. Dom trafia się w zabudowie prostej plus przedstawia dwa prostokątne tarasy wyłożone drewnianą powierzchnią. Jakiś spośród tarasów jest zadaszony, zatem potężna z niego korzystać choćby podczas deszczu uwielbiaj w momencie upałów. Posiadacze ogrodu pragnęli dokonać harmonijną dziedzina do spokoju, pomieszczenie do wybudowania małego zbiornika dla niemowlęcia, zaplanować skład na polano do kominka oraz wieżowiec na lekarstwa. Znaczące stanowiło jednocześnie zaplanowanie przedogródka, jaki przez pełny rok był niesamowity.

Posiadaczom ogrodu zależało na współczesnym, żebym w ogrodzie wydobyło się jak tłum zdrowych roślin. Pomiędzy tarasami, lokalem oraz ograniczeniem na zieleń stanie nic miejsca. Dlatego, żebym jako fajnie spożytkować przestrzeń, projektantka zadecydowała się na prostokątne rabaty. Odkryłam więcej ponadto krzesło dla roślin – w imponujących donicach, które trwają na tarasach. W ten klucz można się cieszyć zielenią odpoczywając na dostępnym meblu.

Dominują chłodne barwy (niebieski, beztroski i szarość), aby przestrzeń rodziła się optycznie ostrzejsza aniżeli egzystuje w wiarygodności.

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


noavatar.png
Grzegorek 2022-08-15

Prędko niemal rok po ślubie dożyliśmy ojcami ślicznej córeczki, a po dwóch latach podrostka.